ÖVRIGT / Leksaker / Leksakshäst 12213451

nr 1221 3451

Leksakshäst

Trä. Längd: 65, höjd: 54 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:23:34