MISCELLANEOUS / Toys / Toy horse 12213451
nr 1221 3451
TOY HORSE
wood. Length: 65, height: 54 cm, wear, damages.
Trä. Längd: 65, höjd: 54 cm
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday December 3 2018
at 19:23:34
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr